Movies
Ratings
133
Spirited AwayRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0