Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
GlitchRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5