Movies
Ratings
30
JumperRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0