Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
That's My BoyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Black MassRated ★ 3.0