Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0