Series
Ratings
41
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
School 4Rated ★ 3.0- School 3Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0- School 2Rated ★ 4.0