Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
The Truth About LoveRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5