Movies
Ratings
51
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
Kick the MoonRated ★ 1.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5