Movies
Ratings
290
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Love HardRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0