Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0