Movies
Ratings
19- The Last RideRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
HalfwayRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 3.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 3.5
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0