Movies
Ratings
97
LUCK KEYRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The TownRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0