Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5