Movies
Ratings
164
The UnjustRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5