Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 0.5
The Ugly TruthRated ★ 4.5
Life as We Know ItRated ★ 3.5