Titles you rated
OrphanRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Nine LivesRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0