Movies
Ratings
18
I Am LegendRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5