Movies
Ratings
145
DefaultRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
MidwayRated ★ 1.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AmyRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0