Series
Ratings
26
Another Miss OhRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0