Series
Ratings
19- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0