Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Adiós Buenos AiresRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0