Titles you rated
Small Town RivalsRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 5.0
Interview with a HitmanRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0
The DealRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 5.0