Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Michael CollinsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
SchumacherRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5