Series
Ratings
21
GleeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5