Series
Ratings
50
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5