Titles you rated
- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5