Movies
Ratings
52
K-19: The WidowmakerRated ★ 5.0
Wolf Warrior 2Rated ★ 1.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 2.5