Movies
Ratings
148
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0