Movies
Ratings
751
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
WarriorRated ★ 3.5
CreedRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5