Movies
Ratings
501
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5