Series
Ratings
233
Family SecretsRated ★ 1.0- First LoveRated ★ 2.5
The King’s WomanRated ★ 1.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Cheo YongRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
PianoRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
Love in Her BagRated ★ 1.5- Jang Gil SanRated ★ 2.5
- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 3.0