Movies
Ratings
130
ColombianaRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5