Movies
Ratings
1597
Bounty HuntersRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 1.0
No Blood No TearsRated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 5.0
The ArrivalRated ★ 4.0
Dragon TuccaRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.5
Fever PitchRated ★ 4.0
Somebody Up There Likes MeRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5