Series
Ratings
75
Secret GardenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5