Movies
Ratings
15
Home AloneRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5