Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5