Movies
Ratings
405 PredestinationRated ★ 4.5 PredestinationRated ★ 4.5
 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
 Our Love StoryRated ★ 4.5 Our Love StoryRated ★ 4.5
 Love, RosieRated ★ 4.5 Love, RosieRated ★ 4.5
 The 100th Love with YouRated ★ 5.0 The 100th Love with YouRated ★ 5.0
 Blade Runner 2049Rated ★ 0.5 Blade Runner 2049Rated ★ 0.5
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
 Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0 Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
 A Moment to RememberRated ★ 5.0 A Moment to RememberRated ★ 5.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
 Thor: RagnarokRated ★ 5.0 Thor: RagnarokRated ★ 5.0
 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
 Despicable Me 3Rated ★ 4.0 Despicable Me 3Rated ★ 4.0
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
 The Battleship IslandRated ★ 3.0 The Battleship IslandRated ★ 3.0
 Annabelle: CreationRated ★ 3.0 Annabelle: CreationRated ★ 3.0
 Justice LeagueRated ★ 0.5 Justice LeagueRated ★ 0.5
 The OutlawsRated ★ 2.5 The OutlawsRated ★ 2.5