Movies
Ratings
258
The GiverRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Little ChildrenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0