Series
Ratings
36
Long VacationRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0