Movies
Ratings
13
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5