Series
Ratings
49
Come Back AliveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Can We Love?Rated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0