Movies
Ratings
572
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
ArmandRated ★ 2.0
Holy CowRated ★ 4.0
DahomeyRated ★ 3.0
a Wild RoomerRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
All of Us StrangersRated ★ 2.5