Movies
Ratings
16
SunflowerRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5