Titles you rated
LegendRated ★ 3.5
Dark CityRated ★ 5.0
Devil's PlaygroundRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Seventh SonRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- Brave StoryRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
UsRated ★ 0.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Deuce Bigalow: Male GigoloRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0