Titles you rated
Honey and CloverRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Valentine's DayRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0