Series
Ratings
47- YG Future Strategy OfficeRated ★ 0.5
Good GirlsRated ★ 5.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0