Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 0.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Shark TaleRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
The 6th DayRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0