Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0