Series
Ratings
238
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
The Cravings Season 2Rated ★ 2.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 1.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 2.0- The Queen's ClassroomRated ★ 2.5
UnfairRated ★ 2.5
RevengeRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 1.5
Older SisterRated ★ 2.0- MR. BRAINRated ★ 2.5
LutherRated ★ 2.0- Haken no HinkakuRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 1.0
The Last CinderellaRated ★ 1.0
Glamorous TemptationRated ★ 1.0