Movies
Ratings
1232
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
AwakeningsRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
MoonRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0